Zgłoś naruszenie...
Wybierz jedną z poniższych opcji.
Ten komentarz dotyczy mnie lub znajomego:
atakuje mnie,
atakuje znajomego.
Komentarz dotyczy czegoś innego:
spam lub oszustwo,
propagowanie nienawiści,
przemoc lub krzywdzące zachowanie,
treść o charakterze erotycznym.
Odpowiedź do konkursu [x]
Uwaga! W odpowiedzi nie podawaj swoich danych osobowych i kontaktowych. Organizator konkursu skontaktuje się z Tobą jeśli zostaniesz zwycięzcą!


od: 
Zadeklaruj zamówienie produktu
[x]
Liczba sztuk:
Po zatwierdzeniu zamówienia zostaniesz przekierowany na stronę płatności.
zamawia: 
 
Panel
offlinerehau blog budowlany - wyślij wiadomość - OBSERWUJ | blog ekspercki
71144 odwiedzin | wpisów: 47, komentarzy: 62, artykułów: 121, obserwuje: 37

Polimerowe szkło od REHAU w nowej odsłonie

autor: rehau blog budowlany - wyślij wiadomość ( artykuł ) Dodaj wpis do ulubionych »

Naturalne dekory w kuchni 

Życie kuchennych mebli nie jest łatwe! Kuchenna przestrzeń to przecież miejsce, gdzie wysoka temperatura łączy się z wilgocią i parą. Oprócz tego, fronty meblowe są stale narażone na plamy, rysy i uszkodzenia mechaniczne - czy to podczas gotowania czy czyszczenia zabrudzeń. Z myślą o tym, aby kuchenna aranżacja przetrwała długie lata, projektanci firmy REHAU stworzyli innowacyjne fronty kuchenne RAUVISIO crystal decor, które do złudzenia przypominają szklane powierzchnie. Taki produkt to jednak nic innego jak laminat szklany, który doskonale nadaje się do zastosowania w każdej kuchni. Jak dowodzą badania, fronty RAUVISIO są o dziesięć razy bardziej odporne na pęknięcia niż prawdziwe szkło, niepodatne na zarysowania i niezwykle łatwe w czyszczeniu. Ich ogromną zaletą jest również fakt, że można obrabiać je przy pomocy standardowych narzędzi do obróbki drewna - tak jak klasyczne drewniane fronty. Aby jednak tego było mało, projektanci pokusili się o jeszcze jedną intrygującą innowację - po szklanej powierzchni frontów RAUVISIO crystal decor, można bowiem swobodnie pisać markerem - bez obaw, że się zniszczą.

Czym jest szkło polimerowe?

To innowacyjny produkt, spełniający się w roli materiału okrywającego przestrzenie kuchennych frontów. Jak wspominaliśmy – występuje w wielu barwnych odsłonach oraz wersjach matowej lub wysokopołyskowej. Jego uniwersalny charakter, nie ogranicza nas jedynie do kuchni, bowiem ultra cienkie polimerowe szkło RAUVISIO crystal slim wkomponuje się także we wnętrze łazienki w postaci elementu ściany lub kabiny prysznicowej czy jako tzw. splashback zamiast tradycyjnych kuchennych płytek, na których zbierają się bakterie i brud. RAUVISIO crystal oraz RAUVISIO crystal slim gwarantują szerokie wnętrzarskie zastosowanie – wypełnią wnęki i doskonale będą imitować szklaną powierzchnię. Do przymocowania szkła polimerowego wystarczą trzy komponenty: laminat szklany, materiał przeciwprężny oraz obrzeża. REHAU w swojej ofercie posiada także gotowe płyty prasowane RAUVISIO crystal, z których można zaprojektować niezwykłe konstrukcje.

Nowa kolekcja frontów od REHAU

Warto wspomnieć, że laminaty firmy REHAU są termoplastyczne, co oznacza, że można je zginać, nadając zabudowie kuchennej dowolną formę. Co równie istotne, projektanci pokusili się o zupełnie nową stylistykę frontów, dzięki czemu na rynku pojawiła się wspomniana wcześniej linia RAUVISIO crystal decor. Designerzy idąc w ślad za modą na naturalne wnętrza, zaprojektowali kolekcję w kolorach takich jak beż, biel, czerń i brąz - a wszystko to w nawiązaniu do szlachetnego kamienia i przytulnego drewna. Nowe dekory RAUVISIO crystal decor świetnie imitują fakturę marmuru, granitu oraz desek z charakterystycznym rysunkiem słojów i sęków. Całość, w połączeniu z inteligentnym szkłem o wysokim połysku, tworzy przepiękny, niezwykle modny efekt głębi. Fantastyczne parametry frontów idą zatem w parze z ich doskonałą estetyką.

Zobacz więcejStatystyki mojabudowa.pl
Liczba blogów:49741
Liczba wpisów:206904
Liczba komentarzy:874596
Liczba zdjęć:764977
Użytkownicy online:738