Zgłoś naruszenie...
Wybierz jedną z poniższych opcji.
Ten komentarz dotyczy mnie lub znajomego:
atakuje mnie,
atakuje znajomego.
Komentarz dotyczy czegoś innego:
spam lub oszustwo,
propagowanie nienawiści,
przemoc lub krzywdzące zachowanie,
treść o charakterze erotycznym.
Odpowiedź do konkursu [x]
Uwaga! W odpowiedzi nie podawaj swoich danych osobowych i kontaktowych. Organizator konkursu skontaktuje się z Tobą jeśli zostaniesz zwycięzcą!


od: 
Zadeklaruj zamówienie produktu
[x]
Liczba sztuk:
Po zatwierdzeniu zamówienia zostaniesz przekierowany na stronę płatności.
zamawia: 
 
Panel
offlinerehau blog budowlany - wyślij wiadomość - OBSERWUJ | blog ekspercki
71143 odwiedzin | wpisów: 47, komentarzy: 62, artykułów: 121, obserwuje: 37

Estetyczne i wygodne żaluzje meblowe

autor: rehau blog budowlany - wyślij wiadomość ( artykuł ) Dodaj wpis do ulubionych »

Żaluzje okazują się być rozwiązaniem, które rewolucjonizuje rozwiązania meblowe. Lekkie, wytrzymałe, wygodne w obsłudze, a do tego zajmujące bardzo mało miejsca. rolety zapewniają szereg oryginalnych rozwiązań, dających pole do każdemu, kto chce sam sobie zaprojektować wymarzoną szafkę. Różne materiały, powierzchnie, kolory, żaluzje o ruchu pionowym, lub poziomym, imitujące powierzchnie z metalu, kamienia, drewna… Można długo wymieniać.

Gdzie zastosujemy żaluzje?

Wszędzie - w kuchni, pokoju dziennym, pokoju dziecka czy w garażu. Niewątpliwą zaletą takiego rozwiązania jest oszczędność miejsca, wystarczy jeden płynnych ruch by mieć dostęp do zawartości szafki. Żaluzje świetnie spiszą się w trudno dostępnych miejscach, gdzie standardowe drzwi szafek nie spełniłyby swojej roli. Dodatkowo żaluzję pozwolą nam na ukrycie rzeczy, których nie chcemy mieć na wierzchu - jeden szybki ruch, a nasze dokumenty czy zabawki dziecka będą schowane.

Oprócz standardowych żaluzji, które znajdziecie w ofercie firmy REHAU możecie zdecydować się na coś naprawdę nowoczesnego. System Climber, czyli podnoszone, napędzane elektrycznie i uruchamiane jednym naciśnięciem dyskretnie schowanego klawisza. Łatwe, skuteczne, a do tego jakie efektowne! Zobaczcie sami, jak to działa klikając tutaj.
Statystyki mojabudowa.pl
Liczba blogów:49741
Liczba wpisów:206904
Liczba komentarzy:874596
Liczba zdjęć:764977
Użytkownicy online:733