Zgłoś naruszenie...
Wybierz jedną z poniższych opcji.
Ten komentarz dotyczy mnie lub znajomego:
atakuje mnie,
atakuje znajomego.
Komentarz dotyczy czegoś innego:
spam lub oszustwo,
propagowanie nienawiści,
przemoc lub krzywdzące zachowanie,
treść o charakterze erotycznym.
Odpowiedź do konkursu [x]
Uwaga! W odpowiedzi nie podawaj swoich danych osobowych i kontaktowych. Organizator konkursu skontaktuje się z Tobą jeśli zostaniesz zwycięzcą!


od: 
Zadeklaruj zamówienie produktu
[x]
Liczba sztuk:
Po zatwierdzeniu zamówienia zostaniesz przekierowany na stronę płatności.
zamawia: 
 
Panel
offlinerehau blog budowlany - wyślij wiadomość - OBSERWUJ | blog ekspercki
75946 odwiedzin | wpisów: 47, komentarzy: 62, artykułów: 125, obserwuje: 37

Zobacz, jak urządzić nowoczesną kuchnię!

autor: rehau blog budowlany - wyślij wiadomość ( artykuł ) Dodaj wpis do ulubionych »

Kuchnia nie lubi nudy! To miejsce, które inspiruje, pobudza do smakowitych podróży, skłania do długich rozmów i wypełnia się śmiechem podczas każdej „domówki”. Ze zwykłej i bez wyrazu staje się charakterna, nietuzinkowa i pełna stylu. W tegorocznych trendach serce domu zamienia się w gustowną przestrzeń, gdzie poza harmonijną kolorystyką i estetyczną spójnością, ważna jest funkcjonalność.


W efektownych propozycjach na 2018 rok wysoką pozycję zajmuje szkło polimerowe marki REHAU, bo nie dość, że ułatwia utrzymanie porządku i jest odporne na wszelkie kulinarne poczynania, to świetnie prezentuje się w modnych duetach, wkomponuje się w naturalną stylistykę czy pozwoli na odważne zestawienia

Zobaczcie sami różne oblicza polimerowego szkła!


Pomysł na kuchnię


Ponadczasowe biel i czerń to królewska para kolorów, która i w tym roku triumfuje! To duet wręcz stworzony do wciąż modnej minimalistycznej aranżacji, gdzie przewaga jasnego, połyskującego laminatu nadaje pomieszczeniu eleganckiego sznytu. Czerń zastosowana w mniejszej ilości – chociażby jako matowe fronty wyspy kuchennej lub wyraziste dekoracje – znakomicie odzwierciedli współczesne trendy z wyważoną kolorystyką i stylizacyjną oszczędnością na czele.

W modnej, nowoczesnej aranżacji kuchennej panuje umiar – przesyt i nagromadzenie dodatków zastępują spójność i prostota. Styl emanuje równowagą i spokojem, jest pozbawiony dekoracyjnego chaosu. Brak widocznych uchwytów i jednolita płaszczyzna kuchennej zabudowy, gdzie od laminowanego szła odbija się światło, dają wrażenie ekskluzywnego klimatu, a także doskonale rozświetlą i optycznie powiększą mniejsze pomieszczenie.


Statystyki mojabudowa.pl
Liczba blogów:52440
Liczba wpisów:207834
Liczba komentarzy:883016
Liczba zdjęć:767760
Użytkownicy online:564