Zgłoś naruszenie...
Wybierz jedną z poniższych opcji.
Ten komentarz dotyczy mnie lub znajomego:
atakuje mnie,
atakuje znajomego.
Komentarz dotyczy czegoś innego:
spam lub oszustwo,
propagowanie nienawiści,
przemoc lub krzywdzące zachowanie,
treść o charakterze erotycznym.
Odpowiedź do konkursu [x]
Uwaga! W odpowiedzi nie podawaj swoich danych osobowych i kontaktowych. Organizator konkursu skontaktuje się z Tobą jeśli zostaniesz zwycięzcą!


od: 
Zadeklaruj zamówienie produktu
[x]
Liczba sztuk:
Po zatwierdzeniu zamówienia zostaniesz przekierowany na stronę płatności.
zamawia: 
 
Panel
offlinerehau blog budowlany - wyślij wiadomość - OBSERWUJ | blog ekspercki
75946 odwiedzin | wpisów: 47, komentarzy: 62, artykułów: 125, obserwuje: 37

Dąb bielony - nowe kolory okien

autor: rehau blog budowlany - wyślij wiadomość ( wpis ) Dodaj wpis do ulubionych »

Śledzimy.   Śledzimy nieustannie…

Oglądamy programy o rewolucjach w domowych wnętrzach. Śledzimy wnętrzarskie blogi. Sprawdzamy, co proponują styliści. Testujemy trendy.  Czytamy porady różnych guru od urządzania domów. W sklepach meblowych podglądamy, co kupujecie. Podsłuchujemy architektów wnętrz…

Taka robota…

Po co, zapytacie? Oczywiście wyłącznie po to, żeby wiedzieć, kiedy wprowadzić nowe kolory okien do oferty. I właśnie je mamy! Dąb bielony szary i dąb bielony jasny będą hitem najbliższych sezonów. Folia z niesłychanie ciekawą optyką bielonego drewna o widocznym rysunku wapnowanych słoi i delikatnej fakturze powierzchni pasuje do wnętrz o różnym stylu. Tym nowoczesnym doda nutę przytulności, do rustykalnych wprowadzi doskonale pasujący do nich element. Nowe kolory okien pasują do wciąż modnych szarych ścian. I nawet jeśli w kolejnym roku kolor ścian wam się znudzi i przemalujecie je na zupełnie inny– okna nadal będą idealnie pasowały do waszego wnętrza.

Z bielonym dębem możecie zaprzyjaźnić się na długie lata, sprawdźcie sami…

blog budowlany - mojabudowa.pl

blog budowlany - mojabudowa.plKomentarze (1)
Tytuł: kasiek33
autor:kasiek33  dodano: 7 miesięcy temu
własnie stoję przed wyborem okien Synego w tym kolorze niby dwa kolory dab bielony a każdy inny.Czy Jasny dab bielony odpowiada standardowemu kolorowi czy znów szary dąb.Nie wiadomo co lepsze aby dobrać potem drzwi w tym samym odcieniu.Czy znów szary dab bielony nie jest ciemny ?

Szkło polimerowe dla Twojego domu RAUVISIO CRISTAL

autor: rehau blog budowlany - wyślij wiadomość ( artykuł ) Dodaj wpis do ulubionych »

Najprzyjemniejszy etap budowy domu? Urządzanie wnętrz! Często też najtrudniejszy. Na rynku jest taki wybór różnych materiałów, że podejmowanie decyzji często przyprawia nas o ból głowy. 

Architekci wnętrz powtarzają, że najlepiej zastosować klasyczną bazę i szaleć z dodatkami. Łatwo je wymienić, kiedy nam się znudzą. Do klasyki na pewno należy szkło, ale wszyscy znamy jego minusy. Jest ciężkie, łatwo się tłucze, trudno dostosować je do oczekiwanych przez nas kształtów. 

Jeśli jednak połysk i gładkość szkła was pociągają i pasują do waszego wnętrza - możecie to mieć, unikając wad szkła. 

blog budowlany - mojabudowa.pl


Rauvisio Crystal to laminat - szkło polimerowe. Zachowuje wizualne cechy tradycyjnego szkła, bedąc od niego wielokrotnie trwalszym, bardziej odpornym na stłuczenia, zarysowania oraz zdecydowanie lżejszym. 

RAUVISIO crystal można formować w dowolne kształty i docinać w każdy pożadany sposób. Łatwo wykonać w nim frezy, podświelenia i wiele innych zdobień. RAUVISIO crystal i jego super-cienka wersja RAUVISIO crystal slim są dostępne w 9 ponadczasowych kolorach, w opcji głębokiego połysku oraz matowej. 

RAUVISIO crystal:  czyste korzyści

RAUVISIO crystal, w  odróżnieniu od tradycyjnego szkła, może być docinany i wiercony w dowolnym punkcie procesu produkcyjnego. Dodatki takie jak uchwyty mogą być montowane nawet na samym końcu - RAUVISIO crystal nie potrzebuje szlifowania czy wygładzania. RAUVISIO crystal jest 10 razy bardziej odporny na stłuczenia, jednocześnie będąc o 50% lżejszym. 

Kolejna wada tradycyjnego szkła, to konieczność regularnego czyszczenia. Z czasem brud zbiera się pomiędzy powierzchnią a krawędzią płyty, co powoduje, że całość staje się niehigieniczna. W przypadku polimerowego laminatu szklanego REHAU taki problem jednak nie występuje. Dzięki okleinowaniu laserowemu w technologii bezspoinowej, produkt finalny RAUVISIO crystal jest monolitycznie zespolony – zwyczajnie nie występuje możliwość zbierania się brudu. Dzięki lakierowi UV, RAUVISIO crystal jest wysoko odporny na zarysowania, posiadając certyfikaty TÜV oraz AMK w zakresie odporności na temperaturę, parę wodną czy zmiany klimatu.

blog budowlany - mojabudowa.pl


Dodatkowo nieskończone możliwości obróbki umożliwiają dowolne formatowanie i nawiercanie otworów. Rozmaite kształy wykonuje się dzięki temu łatwo i szybko, podobnie jak różnego rodzaju zdobienia czy podświetlenie LED.

blog budowlany - mojabudowa.pl


Więcej informacji oraz punkty sprzedaży na www.rehau.pl/crystal
Kolory w twoim domu

autor: rehau blog budowlany - wyślij wiadomość ( wpis ) Dodaj wpis do ulubionych »

Świat kolorów ma istotny wpływ na nasze zdrowie, emocje czy zachowanie. Leczenie przy użyciu kolorów czyli chromoterapia ma dziś wielu zwolenników.  W wielu klinikach na świecie wykorzystuje się terapie kolorem, wspomagając leczenie różnych chorób. To, jakimi otaczamy się barwami często odzwierciedla w pewnym stopniu naszą osobowość, emocje i kondycję psychiczną. 
blog budowlany - mojabudowa.pl


Za nową kolekcją kolorów Rauvisio Crystal stoją wyjątkowo kreatywne umysły. Od samego początku proces rozszerzania palety barw RAUVISIO crystal wspierał wybitny twórca, badacz psychologii barw i artysta, profesor Axel Venn.

Celem REHAU było stworzenie kolekcji ponadczasowych barw, które nigdy nie stracą na atrakcyjności. Każdy kolor ma szerokie spektrum zastosowania: od kuchni i łazienek ukrytych w domowym zaciszu, po obiekty biurowe czy hotelowe – wszystko na skalę międzynarodową.

Profesor Venn stworzył 5 kolorów, które następnie pokazano potencjalnym nabywcom za pomocą ankiety internetowej typu face to face. Ponad 2 400 uczestników badania poproszono o ocenę atrakcyjności kolorów oraz uporządkowania ich według własnych upodobań. Zdecydowana większość podała następującą kolejność kolorów: Corniola, Menta, Azzurro, Sabbia i Fumo.

5 nowych kolorów RAUVISIO crystal wyróżnia uniwersalny charakter, dzięki czemu doskonale sprawdzą się w obiektach prywatnych oraz komercyjnych. Barwy można bez przeszkód łączyć ze sobą oraz z innymi kolorami i materiałami. Całość dostępna jest w wersji matowej i wysokopołyskowej. 


Słońce we wnętrzach

autor: rehau blog budowlany - wyślij wiadomość ( artykuł ) Dodaj wpis do ulubionych »

Współczynnik całkowitej przepuszczalności energii promieniowania słonecznego g (Solar Factor) – mówi, ile ciepła słonecznego dotrze do wnętrza. Na przykład wartość 0,63 oznacza, że dotrze 63%. Zimą jest to zjawisko bardzo korzystne, bo słońce dogrzewa pomieszczenia, ale latem jest przyczyną nadmiernego przegrzewania. Na okres letni powinna więc być przewidziana jakaś dodatkowa przesłona okienna: żaluzja, roleta lub zasłona.

Nowe okna SYNEGO - odkryj ciepło Twojego domu!