Zgłoś naruszenie...
Wybierz jedną z poniższych opcji.
Ten komentarz dotyczy mnie lub znajomego:
atakuje mnie,
atakuje znajomego.
Komentarz dotyczy czegoś innego:
spam lub oszustwo,
propagowanie nienawiści,
przemoc lub krzywdzące zachowanie,
treść o charakterze erotycznym.
Odpowiedź do konkursu [x]
Uwaga! W odpowiedzi nie podawaj swoich danych osobowych i kontaktowych. Organizator konkursu skontaktuje się z Tobą jeśli zostaniesz zwycięzcą!


od: 
Zadeklaruj zamówienie produktu
[x]
Liczba sztuk:
Po zatwierdzeniu zamówienia zostaniesz przekierowany na stronę płatności.
zamawia: 
 
Panel
offlinerehau blog budowlany - wyślij wiadomość - OBSERWUJ | blog ekspercki
75946 odwiedzin | wpisów: 47, komentarzy: 62, artykułów: 125, obserwuje: 37

Wyniki konkursu Relazzo Obiekt Roku

autor: rehau blog budowlany - wyślij wiadomość ( artykuł ) Dodaj wpis do ulubionych »

Konkurs - „RELAZZO. Obiekt 2015.”

RELAZZO. Wiecie o nim chyba już wszystko. Że ma unikalne właściwości, nieograniczone możliwości wzornicze i mnóstwo zastosowań. Dziś odejdziemy trochę od konwencji i nie będziemy ponownie zasypywać Was tego typu informacjami. No może tylko troszkę J. Dziś chcemy Was przekonać , że dom, a szczególności taras musi być projektowany z sercem. Czyli taras równa się emocje. A skoro tak, to RELAZZO też równa się emocje. 

W tym kontekście przedstawiamy zwycięskie realizacje zgłoszone do konkursu „RELAZZO. Obiekt 2015.” Wszystkie z naszego krajowego podwórka. Na początku roku ogłosiliśmy wśród naszych dystrybutorów konkurs na najlepszy obiekt, na którym zastosowano systemy tarasowe RELAZZO. Wszystkie zgłoszone obiekty to spełnienie marzeń o domu czy (basenie J) z tarasem, który zapiera dech w piersiach. Nasze jury miało naprawdę trudny orzech do zgryzienia. Zapraszamy na wycieczkę po zwycięskich tarasach!

I MIEJSCE

Aquapark w Koszalinie. Realizacja: Centrum Parkietowe z Gdańska

Park Wodny Koszalin to jeden z najnowocześniejszych i największych aquaparków w Polsce położony u podnóża Góry Chełmskiej w bliskim otoczeniu lasów i rozległych rekreacyjnych terenów zielonych. W tych pięknych okolicznościach przyrody znajdziecie także RELAZZO. System tarasowy i elewacyjny został zastosowany na wewnętrznym owalnym tarasie o powierzchni 200m2. Na obiekcie tym na tarasie, do obudowy jacuzzi oraz do wykończenia schodów, wykorzystano deski puro i puro solid w kolorze Terra. Na elewacji (powierzchnia ok. 100m2) zastosowano deskę RELAZZO Rhombusprofil w tym samym kolorze. To pierwszy w Polsce publiczny obiekt, na którym na jednym tarasie wykorzystano jednocześnie deskę puro i profil Rhombus. Taras i elewacja wykończone tym samym materiałem prezentują się fantastycznie. W przypadku wykorzystania RELAZZO w Aquaparku w Koszalinie szczególnie ważny jest fakt, że po deskach RELAZZO bez obaw można chodzić boso. Bezpieczeństwo gości zapewniają także niezwykłe właściwości antypoślizgowe, co w przypadku tarasu przy basenie Czu jacuzzi ma przecież ogromne znaczenie.

Realizacja wyróżniona przez jury konkursowe za ciekawą aranżację i pomysłowość kompozycji, dokładność wykończenia oraz sprostanie wyzwaniu zastosowania deski Rhombus na wymagającej technologicznie elewacji i połączeniu jej z tarasem w funkcjonalną całość.

blog budowlany - mojabudowa.pl


II MIEJSCE

Dom prywatny w Kościelisku. Realizacja: FUH PLOMBIER Grzegorz Pietrzak z Limanowej

Dom w Kościelisku-Gubałówce to niemal idealne połączenie nowoczesności z tradycją. Bryła domu  zaprojektowanego przez architektów Karpiel i Steindel s.c czerpie z lokalnej, podhalańskiej architektury. Jednak jeżeli przyjrzymy się szczegółom, natrafimy na wiele detali charakterystycznych dla nowoczesnego designu. Kluczowym elementem budynku jest ogromna bo aż dwunastometrowa szklana ściana która otwiera salon na przestronny taras i przepiękną panoramę Tatr. Dzięki przeszkleniu taras o powierzchni 118 m2 stanowi niejako przedłużenie salonu. Na tarasie tradycja łączy się z nowoczesnością. Do jego wykończenia wykorzystano deski tarasowe RELAZZO w kolorze grano. Efekt tego połączenia jest zniewalający.

Uznanie jury znalazło dla efektu wizualnego, który pomimo nowoczesnego charakteru pasuje do otoczenia, dokładności montażu (podłoga zlicowana z tarasem) i odwagi w zastosowaniu nowoczesnego tworzywa jakim jest WPC w ojczyźnie drewna.

blog budowlany - mojabudowa.pl


III MIEJSCE

Dom prywatny w Głownie. Realizacja: Sopexim Sp. z o.o. z Aleksandrowa Łódzkiego

Połączenie tradycji z nowoczesnością. Przydomowy taras o powierzchni 29m2. Taras może i niewielki ale niezwykle urokliwy. Właściciele jako jedni z niewielu w Polsce zdecydowali się na ułożenie deski powierzchnią ząbkowaną. Deska w naturalnym kolorze terra doskonale prezentuje się w sąsiedztwie bardzo ostatnio popularnych odcieni bieli i antracytu. W taras idealnie wkomponowano jacuzzi. Także w przypadku tej realizacji dzięki właściwościom antypoślizgowym RELAZZO właściciele mogą spać spokojnie i nie martwić się o bezpieczeństwo osób korzystających z jacuzzi.

W oczach konkursowego jury realizacja wyróżnia się wysoką dokładnością montażu. Brawa za ciekawe połączenie różnych materiałów i interesujący efekt estetyczny.

Wszystkim naszym dystrybutorom dziękujemy za udział w konkursie! Liczymy na równie efektowne realizacje w tym sezonie :-)

blog budowlany - mojabudowa.plKomentarze (2)
autor:swojprojekt  dodano: 2016-06-07 | 09:06:14
W jaki sposób został wykonany ten piękny taras deska połączona z kostką pięknie!
Odpowiedź do swojprojekt
autor:rehau  dodano: 2016-06-07 | 10:38:23
To dzieło firmy Sopexim z Aleksandrowa Łódzkiego. Namiary: 042 712-15-00, info@sopexim.com.pl - na pewno zdradzą sposób na takie połączenie :-)