Zgłoś naruszenie...
Wybierz jedną z poniższych opcji.
Ten komentarz dotyczy mnie lub znajomego:
atakuje mnie,
atakuje znajomego.
Komentarz dotyczy czegoś innego:
spam lub oszustwo,
propagowanie nienawiści,
przemoc lub krzywdzące zachowanie,
treść o charakterze erotycznym.
Odpowiedź do konkursu [x]
Uwaga! W odpowiedzi nie podawaj swoich danych osobowych i kontaktowych. Organizator konkursu skontaktuje się z Tobą jeśli zostaniesz zwycięzcą!


od: 
Zadeklaruj zamówienie produktu
[x]
Liczba sztuk:
Po zatwierdzeniu zamówienia zostaniesz przekierowany na stronę płatności.
zamawia: 
 
Panel
offlinerehau blog budowlany - wyślij wiadomość - OBSERWUJ | blog ekspercki
75946 odwiedzin | wpisów: 47, komentarzy: 62, artykułów: 125, obserwuje: 37

Zobacz, jak urządzić nowoczesną kuchnię!

autor: rehau blog budowlany - wyślij wiadomość ( artykuł ) Dodaj wpis do ulubionych »

Kuchnia nie lubi nudy! To miejsce, które inspiruje, pobudza do smakowitych podróży, skłania do długich rozmów i wypełnia się śmiechem podczas każdej „domówki”. Ze zwykłej i bez wyrazu staje się charakterna, nietuzinkowa i pełna stylu. W tegorocznych trendach serce domu zamienia się w gustowną przestrzeń, gdzie poza harmonijną kolorystyką i estetyczną spójnością, ważna jest funkcjonalność.


W efektownych propozycjach na 2018 rok wysoką pozycję zajmuje szkło polimerowe marki REHAU, bo nie dość, że ułatwia utrzymanie porządku i jest odporne na wszelkie kulinarne poczynania, to świetnie prezentuje się w modnych duetach, wkomponuje się w naturalną stylistykę czy pozwoli na odważne zestawienia

Zobaczcie sami różne oblicza polimerowego szkła!


Pomysł na kuchnię


Ponadczasowe biel i czerń to królewska para kolorów, która i w tym roku triumfuje! To duet wręcz stworzony do wciąż modnej minimalistycznej aranżacji, gdzie przewaga jasnego, połyskującego laminatu nadaje pomieszczeniu eleganckiego sznytu. Czerń zastosowana w mniejszej ilości – chociażby jako matowe fronty wyspy kuchennej lub wyraziste dekoracje – znakomicie odzwierciedli współczesne trendy z wyważoną kolorystyką i stylizacyjną oszczędnością na czele.

W modnej, nowoczesnej aranżacji kuchennej panuje umiar – przesyt i nagromadzenie dodatków zastępują spójność i prostota. Styl emanuje równowagą i spokojem, jest pozbawiony dekoracyjnego chaosu. Brak widocznych uchwytów i jednolita płaszczyzna kuchennej zabudowy, gdzie od laminowanego szła odbija się światło, dają wrażenie ekskluzywnego klimatu, a także doskonale rozświetlą i optycznie powiększą mniejsze pomieszczenie.


Montaż deski kompozytowej w kilku krokach

autor: rehau blog budowlany - wyślij wiadomość ( artykuł ) Dodaj wpis do ulubionych »

Samodzielna budowa tarasu RELAZZO


Deski kompozytowe RELAZZO będą dobrym rozwiązaniem, jeśli chcemy podjąć się samodzielnego wykonania przydomowego tarasu. Sprzedawane są bowiem wraz z kompletnym zestawem produktów montażowych, dzięki którym budowa tarasu nie będzie trudna, nawet jeśli nie mamy dużego doświadczenia w tego typu pracach. Wystarczy przestrzegać zaleceń producenta zawartych w instrukcji montażu. Gotowy system tarasowy RELAZZO zawiera wszystko, czego potrzebujemy do prac – nie musimy samodzielnie kompletować poszczególnych elementów, wystarczy że zaopatrzymy się w odpowiednie narzędzia.
W skład systemu tarasowego, oprócz desek o odpowiednich rozmiarach, wchodzą:

► legary, które stanowią konstrukcję wsporną desek kompozytowych – wykonane z aluminium lub kompozytu;

► pełne deski kompozytowe przeznaczone do wykończenia krawędzi i schodów (charakteryzuje je większa odporność na obciążenia niż deski komorowe, dzięki czemu nie ma ryzyka uszkodzeń materiału w tych newralgicznych fragmentach tarasu);

► elementy mocujące – m.in. klipsy montażowe wykonane z powlekanej stali nierdzewnej, dzięki czemu są odporne na działanie wody lub klipsy szybkiego montażu;

► elementy wykończeniowe, zapewniające estetyczny wygląd tarasu z każdej jego strony – m.in. zaślepki, elastyczne listwy wykończeniowe, które sprawdzają się np. podczas wykańczania powierzchni o obłych kształtach, profile aluminiowe oraz profile do wypełniania dylatacji, które maskują szczeliny między poszczególnymi deskami.

Ciekawym rozwiązaniem, który ułatwi nam samodzielne wykonanie tarasu jest bezpłatne narzędzie do projektowania online (znajdziemy je np. tu >> ZAPROJEKTUJ TARAS). Przy jego użyciu w kilku krokach zaplanujemy swój taras z desek kompozytowych i zobaczymy, jak będzie się prezentował w różnych opcjach kolorystycznych, a nawet sposobach ułożenia desek kompozytowych. Z pomocą konfiguratora tarasowego przygotujemy również listę wszystkich materiałów potrzebnych do wykonania tarasu.

Obejrzyj krótki film instruktażowy, który krok po kroku podpowie jak zbudować tarasBrak spoin = brak kłopotów

autor: rehau blog budowlany - wyślij wiadomość ( artykuł ) Dodaj wpis do ulubionych »

Bezpieczne i bezkrawędziowe łączenie płyt meblowych z obrzeżem zapewnią Twoim meblom trwałość i świetny wygląd!

Wyobraźmy sobie front mebla, czy jakikolwiek inny jego element, na którym widzisz gładką powierzchnię, ale nie widzisz jej krawędzi. Nie ma nawet minimalnej szczeliny, załamania, żadnego miejsca, w którym może zatrzymać się brud, woda, by zahaczyć jakikolwiek uderzający w krawędź mebla twardy przedmiot. Bezcenna rzecz w każdej kuchni, czy łazience, ale też w pokoju dziecka, czy biurze. To nie czary – to stosowana coraz częściej technologia zero joint, czyli po prostu – technologia bezspoinowa.

Zero joint = technologia bez spoin

W praktyce pozwalają na porzucenie troski o meble. Możemy w kuchni przygotować dowolne danie, nie bojąc się, że woda, mąka, czy tłuszcz dostaną się w szczelinę przy froncie. Brud? Nie tutaj – ściereczka plus woda i meble mamy czyste. Tak samo zapomnimy o strachu, że coś uszkodziliśmy, gdy wypadł nam z ręki nóż, czy łyżka, albo uderzyliśmy stawianym właśnie garnkiem o krawędź blatu. Tak samo w łazience. Woda, która prysnęła na front mebla, odpryski pasty do zębów, czy pianki do golenia – nie są straszne naszym meblom. Bo połączenie „zero spoin” to perfekcyjne połączenie, wręcz – zero stresu. I oczywiście spokój mamy zapewniony na lata.

Zobacz całość klikając tutajPromocja desek kompozytowych RELAZZO przedłużona!

autor: rehau blog budowlany - wyślij wiadomość ( wpis ) Dodaj wpis do ulubionych »

Zainteresowanie deskami kompozytowymi RELAZZO przerosło nasze oczekiwania, a na Waszą prośbę przedłużamy konkurs RELAZZO do końca czerwca!

Cieszcie się wspólnymi chwilami spędzonymi w gronie przyjaciół na tarasie RELAZZO!